Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Будівельна діяльність


Будівельна діяльність один з найсерйозніших видів діяльності, який вимагає досвідченої кваліфікації та потужну матеріально-технічну базу. Дана стаття допоможе визначити головні риси цієї діяльності.

Отже, почнемо з нормативно-правового регулювання даної сфери. Безпосередньо будівельна діяльність регулюється такими законами:
 • Про архітектурну діяльність;
 • Про основи містобудування;
 • Про регулювання містобудівної діяльності;
 • Про будівельні норми;
 • Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.
Підзаконні нормативно-правові акти, які безпосередньо регулюють будівельну діяльність:
 • Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
 • Порядок виконання підготовчих і будівельних робіт;
 • Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж;
 • Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів;
 • Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури;
 • Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів;
 • Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи;
 • Порядок проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури.
Ретельно вивчивши регулятивні норми можна визначити, що будівельна діяльність це комплекс, який складений з елементів архітектурної діяльності, проектування, будівельних робіт, інжинірингової діяльності. Кожен вид діяльності передбачає отримання певних дозвільних документів.
Архітектурна діяльність, проектування та інжинірингова діяльність передбачає отримання кваліфікаційного сертифіката та проходження професійної атестації.
Кваліфікаційний сертифікат отримують фізичні особи, які мають відповідну освіту та досвід роботи, пройшли спеціальну підготовку та здали іспити.

Отримання кваліфікаційного сертифіката потрібно для здійснення наступних видів діяльності:
Розроблення містобудівної документації.
Архітектурне та інженерно-будівельне проектування.
Експертиза та обстеження у будівництві.
Технічний нагляд.
Інжинірингова діяльність у сфері будівництва в частині координації дій всіх учасників будівництва.

Будівельні роботи мають право виконувати фізичні особи-підприємці в межах отриманої освіти та досвіду роботи та юридичні особи, які мають відповідний кваліфікаційний склад та матеріально-технічну базу.
Чинна нормативно-правова база передбачає отримання наступних документів для будівництва.

Для будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів: будівельний паспорт забудови земельної ділянки, Повідомлення про початок будівельних робіт і Декларація про готовність об'єкта к експлуатації. Проект розробляється за бажанням замовника будівництва.

Для будівництва об'єктів віднесених до 1-3 категорії складності: Декларація про початок виконання будівельних робіт, Декларація про готовність об'єкта к експлуатації. Обов'язково потрібно отримання містобудівних умов і обмежень, розроблення проекту, технічний і авторський нагляд. Державна експертиза проекту здійснюється за бажанням замовника.

Для будівництва об'єктів віднесених до 4-5 категорії складності: Дозвіл про початок виконання будівельних робіт, Акт про готовність об'єкта к експлуатації на підставі якого видається Сертифікат. Обов'язково потрібно отримання містобудівних умов і обмежень, розроблення проекту та здійснення державної експертизи проекту, технічний і авторський нагляд. Підрядник повинен мати ліцензію на будівництво.

Реєстрація декларації або отримання сертифікату на об'єкт будівництва є підставою для укладання договорів на постачання необхідних для об'єкта будівництва ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії, включення даних про такий об'єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього. Забороняється експлуатувати об'єкти будівництва без отримання зазначених вище документів.

Аутсорсинг Групп © Все права защищены.