Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Захист доменного імені

У сучасному світі все більшу популярність здобуває ведення господарської діяльності через мережу інтернет. Завдяки чому суб'єкт господарської діяльності створює власне доменне ім'я, назва якого, як правило, ототожнюється з назвою виробів або послуг, які він надає або зареєстрованою власною торговою маркою.

На сьогоднішній день все більших обертів набувають спори власників торгових марок з суб'єктами господарської діяльності, які використовують в якості назви доменного імені назву або частину назви торгової марки.

Судова практика з розгляду таких спорів не є конкретною, оскільки законодавством не достатньо врегульований захист інтелектуальної власності, яка використовується та поширюється в мережі інтернет, зокрема в назві доменного імені.

В березні 2012 року юристом нашої компанії було виграно спір в Господарському суді м. Києва з приводу використання частини торгової марки в назві доменного імені. Юрист захищав права та інтереси Відповідача, який, з метою здійснення господарської діяльності через мережу інтернет зареєстрував доменне ім'я «www.****.***.ua».

Позивач подав позов до суду з вимогою припинити використовувати частину торгової марки в доменному імені «www.****.***.ua» та припинити використовувати доменне ім'я .

Відповідач у свій захист навів докази того, що доменне ім'я не є об'єктом інтелектуальної власності, посилаючись на ст. 420 ЦКУ, Правила домену .UA, обґрунтовуючи це тим, що домен, відповідно до ч.1 ст.1 ЗУ «Про телекомунікації», - це частина ієрархічного адресного простору мережі Інтернет, яка має унікальну назву, що її ідентифікує, обслуговується групою серверів доменних імен та централізовано адмініструється. Також, відповідно до ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг' ст. 20 було описано: «Порушенням прав власника свідоцтва (на знак) вважається також використання без його згоди в доменних іменах знаків та позначень'. Однак в доменних іменах існують рівні. Відповідно до Правил домену .UA передбачено реєстрацію доменного імені в другому рівні при наявності зареєстрованої торгової марки. Однак, законодавством не встановлено вимоги щодо обов'язкової наявності зареєстрованої торгової марки для реєстрації домену в третьому рівні. А домен: «www.****.***.ua»- це домен третього рівня, зареєстрований у публічному домені другого рівня ***.ua.

Тому, Господарський суд м. Києва відмовив в задоволенні позову Позивача повністю. Оскільки вимоги про визнання незаконними дії Відповідача щодо використання торгової марки в доменному імені відповідно до ст. 15, 16 ЦКУ не є належним способом судового захисту і не є вимогою, направленою на захист та відновлення порушеного права.


Аутсорсинг Групп © Все права защищены.