Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Внесення до ЄДРПОУ відомостей на підставі рішення суду


Кожна юридична особа підлягає державній реєстрації у порядку, встановленому законом. Дані державної реєстрації включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації, яка відкрита для загального ознайомлення. В Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості щодо юридичної особи: дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа. Відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.

На практиці дуже часто трапляється, що дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа відсутні у Єдиному державному реєстрі. Однак, через певні прогалини в законодавстві, державні реєстратори відмовляють у внесені в Єдиний державний реєстр відомостей в графу дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована особа.

В грудні 2012 року юристом ООО «АУТСОРСІНГ ГРУПП» було виграно спір у Окружному адміністративному суді міста Києва з приводу зобов'язання Печерської районної в місті Києві державної адміністрації внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомості про юридичну особу ХХХ (Позивача), яка є правонаступником юридичної особи WWW.

Позивач подав позов до суду з вимогою зобов'язати Печерську районну в місті Києві державну адміністрацію внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомості про юридичну особу ХХХ (Позивача), яка є правонаступником юридичної особи WWW.

Відповідач у свій захист навів докази того, що виходячи з практики реалізації норм Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» стосовно включення юридичних осіб до Єдиного державного реєстру, які були утворені до набрання чинності Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» проводяться на підставі даних, що надсилаються у відповідний орган реєстрації тимчасовими міжвідомчими комісіями. Після отримання зазначених даних про юридичну особу відповідним органом, що здійснює державну реєстрацію - повноважним представником юридичної особи подається реєстраційна картка за формою № 16. Тому, Позивач повинен був звернутись із заявою про включення юридичної особи ХХХ до реєстру, що формується тимчасовими міжвідомчими спеціальними комісіями з метою їх своєчасного опрацювання та надіслання відомостей до органу державної реєстрації

Однак суд зазначив, що законодавством не передбачено звернення юридичних осіб до тимчасових міжвідомчих спеціальних комісій із заявою про включення відомостей про юридичну особу. А відповідно до статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» державний реєстратор на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, зокрема, вносить до Єдиного державного реєстру відомості про державну реєстрацію особи на підставі рішення суду.

Тому, керуючись нормами Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позовні вимоги Позивача, оскільки вимоги про зобов'язання Печерської районної в місті Києві державної адміністрації внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомості про юридичну особу ХХХ (Позивача), яка є правонаступником юридичної особи WWW є законними та обґрунтованими.

Отже, практика внесення змін до відомостей ЄДРПОУ на підставі рішення суду є цілком ефективним інструментом, у випадках прогалин у законодавстві і неможливості державним реєстратором внести ці відомості до ЄДРПОУ самостійно.

Аутсорсинг Групп © Все права защищены.