Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Зміна місцезнаходження підприємства

Відомості про місцезнаходження юридичної особи вказуються в свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи, і при зміні місцезнаходження підприємства в саме свідоцтво повинні вноситися необхідні зміни. Відповідно до частини шостої ст.9 Закону про держреєстрацію, при внесенні змін до відомостей про юридичну особу, якщо ці зміни пов'язані із зміною місцезнаходження юридичної особи, повинна проводитися заміна свідоцтва про державну реєстрацію.

Для заміни свідоцтва про державну реєстрацію державному реєстратору потрібно подати такі документи:

- Форму № 3 «Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи», затверджену Наказом № 548);

- Старе свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

Відповідно до частини шостої ст.19 Закону про держреєстрацію, державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі,зобов'язаний не пізніше наступного робочого дня з дати її надходження внести до Єдиного державного реєстру запис про внесення змін до відомостей про юридичну особу (про зміну його місцезнаходження).

При внесенні до Єдиного державного реєстру запису про зміну місцезнаходження юридичної особи, державний реєстратор одночасно повинен видати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) виконавчому органу юридичної особи або уповноваженій ним особі нове свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та свідоцтво, яке було замінено (старе свідоцтво), з відміткою про видачу нового свідоцтва.

Крім державної реєстрації змін свого місцезнаходження підприємству необхідно надати відповідні документи і до органу ДПС відповідно до вимог Порядку № 80. У разі внесення змін в дані, які вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф.№ 4-ОПП (назва, місцезнаходження, зміна керівництва), замість старої видається нова довідка за ф. № 4-ОПП (п.7.6 Порядку № 80).

Якщо ж зі зміною місцезнаходження підприємства змінюється і адміністративний район, то документи подані відповідно до Розділу 8 Порядку № 80, яким визначено порядок зняття з обліку платників податків в органах ДПС ,оскільки платник податків у цьому випадку знімається з обліку за попереднім місцезнаходженням і ставиться на облік в органі ДПС за новим місцезнаходженням. Однак сплата передбачених законодавством податків і зборів після такої «перереєстрації» здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Згідно норм «Порядку постановки на облік та зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, як платників страхових внесків», при отриманні органами ПФУ відомостей з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру, орган ПФУ надсилає платнику не пізніше наступного робочого дня з дня отримання цих відомостей нове повідомлення про взяття підприємства на облік, на якому зроблено примітка «Зміни».

Постановка юридичних осіб на облік в органах Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття проводиться також за місцезнаходженням суб'єкта підприємництва. Зміни до облікових і особистих справ страхувальників робочі органи виконавчих дирекцій зазначених Фондів вносять на підставі відповідних повідомлень від державного реєстратора. При зміні страхувальником місцезнаходження йому видається нове страхове свідоцтво з урахуванням внесених змін.

Шишак Анатолій

01.04.2010.

Ви можете більше дізнатися про зміну адреси підприємства на відповідній сторінці нашого сайту.


Аутсорсинг Групп © Все права защищены.