Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Оскарження (скасування) рішення податкової служби

Визнання протиправним та скасування рішення РУ Департаменту САТ ДПА України у місті Києві.

Кожна особа має право в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Конституцією України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Однак, на сьогоднішній день часто трапляється, що органи державної влади своїми незаконними рішеннями порушують права суб'єктів господарювання, які в свою чергу ніяких протиправних дій не вчиняли, що в свою чергу є грубим порушенням Конституції та законів України.

В ХХХХ році юристом нашої компанії було виграно спір у Окружному адміністративному суді міста Києва з приводу визнання протиправним та скасування рішення РУ Департаменту САТ ДПА України у місті Києві про застосування до ФО-П 1 фінансових санкцій від ХХХХ р. у розмірі 12 465,00 грн.

Позивач подав позов до суду з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення РУ Департаменту САТ ДПА України у місті Києві про застосування фінансових санкцій від ХХХХ р. на суму 12 465,00 грн., оскільки факту порушення не відбулося, вказане рішення є безпідставним і прийнятим всупереч чинному законодавству України, а тому таким, що підлягає скасуванню.

Відповідач у свій захист зазначив те, що підставою для прийняття рішення про застосування фінансових санкцій від ХХХХ р. був акт перевірки № ХХХХХХХХ від ХХХХ р. де було встановлено: зберігання алкогольних напоїв в місці зберігання алкогольних напоїв, не внесеного до Єдиного реєстру, і є порушенням ч. 33 ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. Тому, у вказаному рішенні вирішено застосувати до ФО-П Особи 1 фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 12 465,00 грн. згідно з абз. 11 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. – зберігання спирту, або алкогольних напоїв, або тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, - 100% вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 1700 грн.

Однак, суд зазначив, що дане приміщення де зберігалися алкогольні напої внесене до Єдиного державного реєстру, що підтверджується довідкою N ХХХХХХ про внесення місця зберігання алкогольних напої площею 297,4 м, що знаходиться за адресою: м. Київ , вул. ХХХХХХ, ХХ, до Єдиного державного реєстру. Відповідно до ч.33 ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року встановлено, «що зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється в місцях зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, внесених до Єдиного реєстру, незалежно від того, кому належить таке місце зберігання, або того, за заявою якого суб'єкта господарювання таке місце зберігання було внесено до Єдиного реєстру». Тобто, діючим законодавством передбачено, що до Єдиного державного реєстру має бути внесено будь-яке місце зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів незалежно від того, кому належить таке місце зберігання, або того, за заявою якого суб'єкта господарювання таке місце зберігання було внесено до Єдиного реєстру. Крім цього, суд вказав на те, що Відповідачем було прийнято оскаржуване рішення з порушенням чинного законодавства: не зрозуміло як зазначено номер рішення про застосування фінансових санкцій, в акті про результати фактичної перевірки чітко не зафіксований в повній мірі факт порушення із посиланням на первинні та інші документи.

Тому, керуючись нормами чинного законодавства України, Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позовні вимоги Позивача, оскільки вимоги про визнання протиправним та скасування рішення РУ Департаменту САТ ДПА України у місті Києві про застосування фінансових санкцій від ХХХХ р. на суму 12 465,00 грн. є законними та обґрунтованими.


Аутсорсинг Групп © Все права защищены.