Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Міжнародна класифікація товарів і послуг (скорочено)

ТОВАРИ

Клас 1

Хімічні продукти, призначені для використання в промислових, наукових цілях, у фотографії, сільському господарстві, садівництві та лісівництві; необроблені синтетичні смоли, необроблені пластичні матеріали; добрива; склади для гасіння вогню; препарати для гарту і паяння металів; препарати для консервування харчових продуктів; дубильні речовини; склеювальні речовини для промислових цілей.

Клас 2

Фарби, оліфи, лаки; захисні засоби, що оберігають метали від корозії і деревину від руйнування; фарбувальні речовини; протрави; необроблені природні смоли; листові і порошкові метали для художньо-декоративних робіт і друкування.

Клас 3

Препарати для відбілювання та інші речовини для прання; препарати для чищення, полірування, знежирення і абразивної обробки; мила; парфумерні вироби, ефірні масла, косметика, лосьйони для волосся; зубні порошки і пасти.

Клас 4

Технічні масла та мастила; мастильні матеріали; склади для поглинання, змочування і пов'язування пилу; палива (у тому числі моторні бензини) і освітлювальні матеріали; гноти та свічки для освітлення.

Клас 5

Фармацевтичні та ветеринарні препарати; гігієнічні препарати для медичних цілей; дієтичні речовини для медичних цілей, дитяче харчування; пластирі, перев'язувальні матеріали; матеріали для пломбування зубів і виготовлення зубних зліпків; дезінфікуючі засоби; препарати для знищення шкідливих тварин; фунгіциди, гербіциди.

Клас 6

Звичайні метали та їхні сплави; металеві будівельні матеріали; пересувні металеві конструкції та споруди; металеві матеріали для рейкових шляхів; металеві троси і дріт [неелектричні]; дрібні металеві вироби; металеві труби; сейфи; вироби із звичайних металів, що не належать до інших класів руди.

Клас 7

Машини і верстати; двигуни (за винятком призначених для наземних транспортних засобів); з'єднання і елементи передач (за винятком призначених для наземних транспортних засобів); сільськогосподарські знаряддя, інші, ніж знаряддя з ручним управлінням; інкубатори.

Клас 8

Ручне знаряддя та інструменти; ножові вироби, вилки і ложки; холодна зброя; бритви.

Клас 9

Прилади та інструменти наукові, морські, геодезичні, фотографічні, кінематографічні, оптичні, для зважування, вимірювання, сигналізації, контролю (перевірки), рятування та навчання; прилади та інструменти для передачі, розподілу, трансформації, накопичення, регулювання та контролювання електрики; апаратура для записи, передачі, відтворення звуку чи зображень; магнітні носії інформації, диски звукозапису; торговельні автомати і механізми для апаратів з попередньою оплатою; касові апарати, рахункові машини, обладнання для обробки інформації та комп'ютери; обладнання для гасіння вогню.

Клас 10

Прилади й інструменти хірургічні, медичні, стоматологічні та ветеринарні; протези кінцівок, очні та зубні протези; ортопедичні вироби; матеріали для накладення швів.

Клас 11

Пристрої для освітлення, нагрівання, виробляння пари, теплової обробки харчових продуктів, для охолодження, сушки, вентиляції, водопостачання та на санітарно-технічні.

Клас 12

Транспортні засоби; засоби переміщування по землі, воді і повітрю.

Клас 13

Вогнепальна зброя; боєприпаси і снаряди; вибухові речовини; феєрверки.

Клас 14

Благородні метали та їх сплави, вироби або покриття з них, не належать до інших класів; ювелірні вироби, біжутерія, дорогоцінні камені; годинники та інші хронометричні прилади.

Клас 15

Музичні інструменти.

Клас 16

Папір, картон та вироби з них, не належать до інших класів; друкована продукція; матеріали для палітурних робіт; фотознімки; канцелярські товари; клейкі речовини для канцелярських і побутових цілей; приналежності для художників; кисті; друкарські машинки та канцелярське приладдя (за винятком меблів ); навчальні матеріали та наочні посібники (за винятком апаратури); пластмасові матеріали для пакування (що не належать до інших класів); шрифти; кліше друкарські.

Клас 17

Каучук, гума, гутаперча, азбест, слюда і вироби з цих матеріалів, не належать до інших класів; вироби з частково оброблених пластмас; матеріали для конопачення, ущільнення та ізоляції; неметалеві гнучкі труби.

Клас 18

Шкіра та імітація шкіри, вироби з них, не належать до інших класів; шкури тварин; дорожні скрині, валізи; парасолі від дощу та сонця, палиці; хлисти, батоги, кінська збруя і шорні вироби.

Клас 19

Неметалічні будівельні матеріали; неметалеві жорсткі труби для будівельних цілей; асфальт, смоли і бітум; неметалеві пересувні конструкції та споруди; неметалеві пам'ятники.

Клас 20

Меблі, дзеркала, обрамлення для картин тощо; вироби, не належать до інших класів, з дерева, пробки, очерету, очерету, верби, рогу, кістки, слонової кістки, китового вуса, панцира черепах, черепашок, бурштину, перламутру, морської пінки і замінників цих матеріалів або з пластмас.

Клас 21

Домашнє або кухонне начиння і посуд; гребінці і губки; щітки (за винятком кистей); матеріали для щіткових виробів; пристосування для чищення й вбирання; мочалки металеві; необроблене або частково оброблене скло (крім будівельного); вироби зі скла, порцеляни й фаянсу, не належать до інших класів.

Клас 22

Канати, мотузки, мотузки, мережі, намети, навіси, брезент, вітрила і мішки, що не належать до інших класів; матеріал для набивки (за виключенням з гумових і пластмасових); текстильна волоконна сировина.

Клас 23

Пряжа і нитки текстильні.

Клас 24

Тканини і текстильні вироби, не належать до інших класів; ковдри, покривала і скатертини.

Клас 25

Одяг, взуття, головні убори.

Клас 26

Мереживо і вишиті вироби, стрічки і тасьми; гудзики, кнопки, гачки і петельки, шпильки і голки; штучні квіти.

Клас 27

Килими, рогожі, мати, лінолеум та інші покриття для підлоги; стінні шпалери і нетекстильні.

Клас 28

Ігри, іграшки; гімнастичні та спортивні товари, не належать до інших класів; ялинкові прикраси.

Клас 29

М'ясо, риба, птиця і дичина; м'ясні екстракти; овочі та фрукти консервовані, сушені і піддані тепловій обробці; желе, варення, компоти; яйця, молоко та молочні продукти; масла і жири харчові.

Клас 30

Кава, чай, какао, цукор, рис, тапіока (маніока), саго, замінники кави; борошно та зернові продукти, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, морозиво, мед, сироп з патоки; дріжджі, пекарські порошки, сіль, гірчиця; оцет, приправи; прянощі; харчовий лід.

Клас 31

Сільськогосподарські, садові та лісові продукти і зерно, що не належать до інших класів; живі тварини; свіжі фрукти та овочі; насіння, живі рослини і квіти; корми для тварин; солод.

Клас 32

Пиво; мінеральні і газовані води та інші безалкогольні напої; фруктові напої і фруктові соки; сиропи та інші складники для виготовлення напоїв.

Клас 33

Алкогольні напої (за винятком пива).

Клас 34

Тютюн; курильні приналежності; сірники.

ПОСЛУГИ

Клас 35

Реклама; менеджмент у сфері бізнесу; адміністративна діяльність у сфері бізнесу; офісні служба.

Клас 36

Страхування: фінансова діяльність; кредитно-грошові операції, операції з нерухомістю.

Клас 37

Будівництво, ремонт; установка устаткування.

Клас 38

Телекомунікації.

Клас 39

Транспортування; упаковка і зберігання товарів, організація подорожей.

Клас 40

Обробка матеріалів.

Клас 41

Виховання, забезпечення навчального процесу; розваги; організація спортивних і культурно-освітніх заходів.

Клас 42

Наукові та технологічні послуги та пов'язані з ним наукові дослідження і розробки; послуги з промислового аналізу та наукових досліджень, розробка та удосконалення технічного і програмного забезпечення комп'ютерів.

Клас 43

Послуги по забезпеченню харчовими продуктами і напоями, забезпечення тимчасового проживання.

Клас 44

Медичні послуги; ветеринарні послуги, послуги в області гігієни і косметики для людей і тварин; послуги в галузі сільського господарства, городництва та лісівництва.

Клас 45

Послуги юридичні; служби безпеки для захисту майна і індивідуальних осіб; персональні та соціальні послуги, що надаються іншими для задоволення потреб індивідуальних осіб.


Аутсорсинг Групп © Все права защищены.