Головна
Реєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги
Банкрутство, ліквідація
Ліцензування
Дозволи
Представництво в судах
Незалежна оцінка
Інтелектуальне право
Реєстрація майнових прав
Послуги для іноземців
Аналітика
Наші клієнти
Головна

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ЗМІНА КВЕД В ДОВІДЦІ ЄДРПОУ (СТАТИСТИКА) - ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ТОВ «Аутсорсінг груп» - успішне рішення для успішного бізнесу.

ТОВ «Аутсорсінг груп» - компанія, яка професійно надає юридичні, бухгалтерські послуги, та проводить незалежну оцінку майна.

Актуальні послуги:

Швидка реєстрація ТОВ

Припинення ФОП

Переоформлення ліцензії

Отримання ліцензії на будівництво

Отримання ліцензії на радіочастотний ресурс

Отримання ліцензії на телекомунікації

Отримання ліцензії на заготівлю вторсировини

Реєстрація бази персональних даних

Представництво в суді

Бухгалтерське обслуговуванняРеєстрація, бухгалтерія Ліцензування, оцінка, представництво в судах
тел: 044 331-9710
тел: 044 331-9735
тел: 050 806-3497
тел: 067 526-0921
Київ
вул. Солом`янська б.3 офіс 807
e-mail: info@busout.kiev.ua
Русский Украинский

Реєстрація в реєстрі операторів і провайдерів телекомунікацій

Діяльність у сфері телекомунікацій здійснюється за умови включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а у певних випадках також з умовою отримання відповідних ліцензій і дозволів.

Реєстр операторів і провайдерів телекомунікацій – це реєстр, що містить перелік суб'єктів господарювання, які мають право здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій.

Оператор телекомунікацій – юридична особа або фізична особа-підприємець, які мають право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з правом на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж.

Провайдер телекомунікацій - юридична особа або фізична особа-підприємець, які мають право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій без права на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку та в обов'язковому порядку мають договір з оператором на обслуговування телекомунікаційних мереж та підключення до мережі оператора.

Внесення суб'єкта господарювання до зазначеного реєстру є необхідним кроком для здійснення діяльності з надання послуг зв'язку, а саме:

 • надання послуг фіксованого місцевого/міжміського/міжнародного телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж та надання в користування каналів електрозв'язку;
 • надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з використанням безпроводового доступу з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж та надання в користування каналів електрозв'язку;
 • надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж та надання в користування каналів електрозв'язку;
 • надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації: телемереж (телекомунікаційних мереж), мереж ефірного телемовлення, мереж ефірного радіомовлення, проводового радіомовлення;
 • надання в користування каналів електрозв'язку: місцевих, міжміських, міжнародних;
 • технічне обслуговування та експлуатація власних телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення, телемереж провайдером телекомунікацій;
 • надання телекомунікаційних послуг провайдерами телекомунікацій;
 • надання телекомунікаційних послуг, з використанням радіочастотного ресурсу;
 • надання послуг доступу до Інтернету.

Базові строки виконання послуги – 15 днів.

Вартість юридичних послуг реєстрації провайдером зв'язку – 800 грн.

Вартість юридичних послуг реєстрації оператором зв'язку – 800 грн.

Платежі державі – відсутні.

Інформація і документи необхідні для внесення оператора, провайдера телекомунікацій до реєстру операторів

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Інша інформація про діяльність оператора/провайдера телекомунікацій.

Процедура внесення до реєстру оператора, провайдера телекомунікацій включає в себе наступні етапи:

консультування клієнта про внесення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій і порядок внесення;

кваліфікована підготовка необхідного пакету документів, передбачених для внесення до реєстру;

отримання повідомлення про внесення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Слід зазначити, що внесення до реєстру операторів і провайдерів є важливим кроком у бік легалізації діяльності та підвищення конкурентоспроможності оператора або провайдера.

У той же час оператору необхідно запланувати оформлення інших документів, які можуть знадобитися в процесі розвитку його бізнесу і при проведенні перевірок.

Ми пропонуємо не винятковий перелік додаткової дозвільної документації, яка може знадобитися для оператора, основним видом діяльності якого є - доступ в Інтернет і технічне обслуговування і експлуатація своє мережі.

 • Ліцензія на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційної мережі (якщо у Вашій мережі передбачаються провайдери).
 • Ліцензія на використання радіочастот (якщо Ви використовуєте частоти для передачі радіосигналу).
 • Ліцензія провайдера програмної послуги (ліцензія на кабельне ТБ в аналоговому, цифровому або IP TV форматі).
 • Ліцензія на будівельну діяльність (якщо Ви будете будувати свою мережу самостійно, і Ваша мережа буде віднесена до 4 або 5 категорії складності; в переліку видів будівельної діяльності: СС2 або СС3).
 • Дозвіл з охорони праці (на роботи в колодязях, траншеях, котлованах; земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій; роботи верхолазні, які виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту).
 • Або декларація відповідності з охорони праці (на ремонтні, монтажні, будівельні та інші роботи, що виконуються на висоті більше 1,3 метра).
 • Реєстрація бази персональних даних для бази даних абонентів.
 • Підготовка робочого проекту мережі з підписом сертифікованого проектувальника.
 • Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт.
 • Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації. (Об'єкт будівництва в даному випадку - згідно ст. 4 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» є лінійний об'єкт інженерно-транспортної інфраструктури, до якого відносяться телекомунікаційні транспортні мережі).

Слід додати, що в умовах недостатньої прозорості в нормативних актах у сфері телекомунікацій, в той же час достатньої чіткості в нормативних актах будівельної галузі, юристи нашої компанії вважають єдиним вагомим документом, що підтверджує право власності і готовність об'єкта (телекомунікаційної мережі) до експлуатації - Декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Згідно п. 12 Постанови КМУ № 461 від 13.04.2011. «Експлуатація об'єктів, не прийнятих в експлуатацію, забороняється».

Отримання комплекту дозвільних документів зробить Ваш бізнес менш уразливим для конкурентів і при перевірках, а також більш привабливим для споживачів послуг.


Аутсорсинг Групп © Все права защищены.